B

Burçlar Bize Bizi Anlatıyor

BOĞA BURCU (20 Nisan 20 Mayıs)

Yönetici Gezegeni: Venüs

Element: Toprak

Nitelik: Sabit

Gün: Cuma

Uğurlu Sayı: 6, 4

Uğurlu Taş: Zümrüt

Renk: Pastel mavi, lila

Tarot Kartı: İmparatoriçe

Hayvan: Boğa

Bitki: Elma, selvi, menekşe, gelincik

Kıymetli Taş: Topaz

Kıymetli Maden: Bakır

boğa burcu ile ilgili görsel sonucu"

 

OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Pratik, güvenilirdir. Uyumlu, tahammül seviyesi yüksek, güçlü değer yargıları vardır. Kararlıdır. Sanata ve güzelliğe düşkündür. Güçlü istekleri vardır. Sıcakkanlıdır. Para sahibi olur. Duygulara önem verir.

OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Tembeldir. Kendine düşkün, statik ve sıkıcıdır. Yeterince esnek değildir. Orijinalite eksikliği vardır. İnatçı ve alıngandır.

BOĞA BURCU KADINI GENEL ÖZELLİKLERİ

Boğa burcu kadını sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkat çeker. Hırslıdır. Düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Alışkanlıklara bağlıdır ve sadakatsizlikten hoşlanmaz. Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar.

boğa burcu ile ilgili görsel sonucu"

BOĞA BURCU ERKEĞİ GENEL ÖZELLİKLERİ

Boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker. Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez. Boğa burcu erkeği, evine bağlı ve uyumlu bir eştir. Aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ kurabilir. Yerine göre sert ve disiplinli olmayı bilir. İşlerine fazlasıyla düşkündür. Başladığı bir işi sonuna kadar devam ettirir. Fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı görünse de boyun bölgesi en hassas bölgedir. Sağlığına dikkat etmesi gerekir. Göründüğünden daha hassastır. Boğa burcu erkeği karşı cins tarafından oldukça beğenilir. İlişkilerinde sadıktır. Her anlamda fedakardır. Lüksten ve konfordan fazlasıyla keyif alır. Cömerttir. Fakat savurgan değildir. En sadık dostlar boğa burcu erkeklerden çıkar.

 

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir