B

Burçlar Bize Bizi Anlatıyor

Astrolojide 12 güneş burcu vardır. Burçlar sizin karakteriniz, iş hayatınız, kariyeriniz, nelerden hoşlandığınız, uğurlu sayınız ve hatta sağlığınız hakkında geniş bilgiler verebilir.

KOÇ BURCU burçlar ile ilgili görsel sonucu"

Yönetici Gezegeni: Mars

Element: Ateş

Nitelik: Öncü

Uğurlu Sayı: 1,9

Hayvan: Koyun

Kıymetli Taş: Elmas

Gün: Salı

Uğutlu Taş: Yakut

Renk: Kırmızı

Tarot Kartı: İmparator

Bitki: Itır, hanımeli, pars zambağı

Kıymetli Maden: Demir

Koç Burcunun Olumlu Yanları

Öncülük ve macereacı olması, girişkenlik, adam yönlendirme, hedef belirleme,yüksek enerji, engelleri aşabilme, sınırlamalardan nefret etme, liderlik, dürüstlük, hazır cevaplık, canlılık

Koç Burcunun Olumsuz Yanları

Egoizm, kararları yıkmak, kendini her alanda öne sürmek, alaycı, isyankar, sabırsız, saldırgan, ani çıkışlar sonucu zarar görmek

burçlar ile ilgili görsel sonucu"

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Koç burcu kadını, hareketli, konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça esprilidir. Alımlı, atletik ve narin yapılıdır. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri mutlaka dile getirir. Koç kadını, iş hayatında hırslı ve idealisttir. Çizdiği yoldan asla şaşmaz. Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Arkadaş çevresinde sempatik ve içtendir. Kendi ile sürekli bir yarış halindedir. Fazla fedakardır. Duygusal ve hassastır. Evine ve ailesine oldukça düşkündür.

burçlar ile ilgili görsel sonucu"

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç burcu erkeği, kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplumda dikkat çeker. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez, bencil davranır. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları çok önemlidir. İnsanlara yardım etmeyi ve insanların sorunlarını paylaşmayı çok sever. Cömerttir. Maddi anlamda özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için daha caziptir. Emir almaktan pek hoşlanmazlar. İncindiği zaman oldukça kırıcıdır. Sert bir dille eleştirebilir. Ev hayatına ve ailesine düşkündür. Kendini evinde rahat ve huzurlu hissetmek ister.

 

 

 

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir