K

Kendinizi Keşfetmeye Astroloji İle Başlayın

Astroloji Nedir?

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. Bilimlerin en eskisidir.

Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan veya zorlayan alanları gösterir. Tüm bunlar ışığında nasıl ilerleyeceğiniz, hayat çizginizi hangi yöne doğru çizeceğinizi siz belirlersiniz.

Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde hiçbir şey yapmadan beklerseniz, önünüzdeki fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde, gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayreti ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Astrolojinin temelinde sembollerle akıl yürütme ve tümevarım bulunur. Diğer pek çok bilim dalıyla bağlantısı olan astroloji sayesinde, doğum haritasının yorumlanmasıyla insanın kişiliği, hayatı, keşfedilmemiş potansiyelleri, kökleşmiş alışkanlıkları, fiziksel problemleri, yetenekleri ve ilerleyen zamanlardaki dinamizmi çok rahat tespit edilebilir.

Astroloji sayesinde kendinizi tanımanızda, güçlü yanlarınızı geliştirmenizde, zayıflıklarınızın üstesinden gelmenizde, daha tatminkâr ilişkiler kurmanızda ve ilerletmenizde size yardımcı olacaktır.

Astrolojide 12 güneş burcu vardır. Burçlar sizin karakteriniz, iş hayatınız, kariyeriniz, nelerden hoşlandığınız, uğurlu sayınız hakkında geniş bilgiler sunabilir.

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir