G

Gardrobunuzda Olması Gereken 5 Dış Giyim Ürünü

Gardırobunuz için akıllı yatırımlar yapmak alışverişte doğru parçaları seçmekle başlar. Bunun için hem mevsimin ihtiyaçlarına göre, hem de diğer kıyafetlerinizle kolayca uyum sağlayacak parçalara göre hareket etmenizde fayda var. Özellikle dış giyim ürünlerinde bazı parçalar var ki, her gardıropta olmalı ve uzun yıllarca size eşlik etmeli.

1.Trençkot

Tabii ki listenin en başında trençkot var. Çünkü zamansız ve modası asla geçmiyor. Özellikle mevsim geçişlerinde trençkotlar bir hayli iş görüyor. Günlük ya da ofis kombinlerine eşlik edebiliyor. Gardırobunuz için alacağınız doğru kalıpta ve renkte bir trençkot, stilinizi bir adım öteye taşıyacak buna emin olun. Tercihen latte, sütlü kahve, deve tüyü tonları trençkotlar için ideal renkler.

2.Kot Ceket

Kot ceketler günlük kombinlerin anahtar parçalarından; hızlı, pratik ve cool bir görünümün başrol oyuncusu.. Uzun elbiseler, tunikler ya da  yaz aylarında renkli efil efil eteklerle kombinlemek için ideal. . Uzun ya da kısa hangisini tercih ederseniz, bir tane kot ceketi gardırobunuz için temin etmenizde fayda var.

3.Şişme Yelek

Şişme yelekler de bence her gardıropta olması gereken dış giyim ürünlerinden biri.. Yazın akşam serinliğinde, kışın sabah yürüyüşlerinde hop diye sırta geçirmelik, spor ve pratik bir kullanımı var. Sneaker ve salaş kazaklarla kombinleyip hızlıca dışarı çıkmak için ideal. Uzun, kısa, kapüşonlu modelleri koleksiyonlarda fazlasıyla yer alıyor. İndirim zamanı gözünüze bir tane kestirin.
4.Yağmurluk ya da Parka
Hemen her gün giyilmese de, özellikle mevsim geçişlerinde ya da seyahetlerde muhteşem kolaylık sağlayan parka, yağmurluk tarzı modellerin hayat kurtarıcılığını seveceksiniz. Yalnızca bir dış giyim ürününün pek çok kombine nasıl uyarlandığını görünce ise baya memnun olacaksınız. Gardırobunuz için bu maddeyi de listeye ekleyin.
5.Kaşe Kaban
Tabi ki kış mevsiminin olmazsa olmazı kaşe kabanlar. Onlarsız yapamıyoruz gerçekten. Son yıllarda rengarenk kaşe kabanlar koleksiyonlarda yerini aldı, ama uzun vadede ve çok amaçlı kullanım için; siyah, lacivert, taba tonlarında bir kaşe kabanı tercih edebilirsiniz. Ovesized kaşe kaban modelleri ise son birkaç sezondur çok revaçta, birkaç sezon daha bu şekilde gidecek gibi duruyor. Tercihinizi bu yönde de kullanabilirsiniz.
CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir