K

Kiremit Rengi Hangi Renklerle Nasıl Kombinlenir?

Sonbaharın en iç ısıtan rengi kiremit, hiç olmadığı kadar gündemde. Sokak stilini sarıp sarmalıdığı gibi, ofise de kampüse de adapte olmayı başaran bu renk, tesettür kombinlerin stil gücünü yükseltiyor. Peki hangi renklerle bir araya gelmeli, hangi parçalarla nasıl kombinlenmeli, gelin detaylara göz atın.

Hülya Aslan: Qozza Triko Balıkçı Yaka Kazak-Etek Takım

Monokrom Uyumun Takım Gücü

Son yılların en elegan görünümlerine şahitlik eden monokrom, yani baştan aşağı tek renk giyinme akımına kiremit rengi de katılıyor. Siz de bu sonbaharda kiremit rengi kazak ve etek takımlarını dolaplara ekleyebilir, bir ya da iki ton açık süet çizmeleri seçip yine aynı renk şal eşleşmesi yapabilirsiniz.

Betül Yıldırım: Askı Nişantaşı Ceket- Zara Elbise

Klas Şıklık İçin Siyah Elbise & Kiremit Ceket

Yeni sezonda çok sevilen kruvaze ceketlerde kiremit tonları hakim. Bu parçanın hakkını veren siyah bir elbise de şıklığı bütünleştiren renk uyumuna sahne oluyor. Baştan aşağı simsiyah bir kombinde kiremit ceketin ön plana çıkan gücünü mutlaka denemelisiniz.

Aleyna Atalar: Hooop Store Krem Pileli Etek & Kiremit Hırka

Günlük Şıklık İçin Krem Pileli Etek & Kiremit Hırka

Kiremit rengi hırkalardan hala dolaplara eklemediyseniz hiç düşünmeyin. Birçok farklı kombinasyona açık olan bu parça, günlük şıklığı en iyi şekilde ‘krem pileli etek’ler ile yansıtıyor. Etekle aynı tondaki bir bluz, ayakkabı ve şalı eşleştirirken kiremit hırkanız sıcacık bir kombine geçiş yapacak.

Aybüke Nur Demirci Manuka Hırka

Güneşli Hafta Sonuna Beyaz Pantolon & Kiremit Hırka

Dediğimiz gibi, kiremit hırkalarla kombinasyonlar oldukça fazla. Bunlardan biri de beyaz ile yapılan eşleşmeler. Özellikle güneşli kış günlerinde beyaz pantolon, beyaz çorap, beyaz sneaker, beyaz tişört ile kiremit hırkanızı kombinleyip hardal tonu bir şalla görünümü tamamlayabilirsiniz.

Elif Doğan: He-qa Trençkot

 

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir