B

Beyaz Tenliler İçin 5 Saç Rengi

Beyaz tenliler şanslıdır, hemen hemen her saç rengi beyaz tenle uyum sağlar. Bazı iddialı renkleri ise makyajla tamamlamak, saçları saç tipine göre şekillendirmek ya da taramak yeterlidir.

Sarı saç

 

Sarı saç beyaz tenle doğal bir görüntü oluşturur. Beyaz tenli ve sarı saçlıysanız dikkat etmeniz gereken nokta, makyajınızda göz renginiz ile aynı renk far kullanmamalısınız. Ayrıca bronde saç trendinin de popüler olduğunu unutmayın!

 

Koyu kahverengi tonları

 

Kahve tonlar, kontrast oluşturduğu için beyaz tenlilere farklı bir cazibe verir. Makyajınızda koyu ruj tercih ederseniz, muhteşem bir görüntü oluşturursunuz.

 

Siyah saç

 

Sarı saç ne kadar dikkat çekerse, beyaz tenli bir kadının siyah saçları da o kadar dikkat çeker. Koyu renk ruj ve farla yapacağınız makyaj tamamlayıcı olur. Hatta kırmızı rujunuzu yanınızdan eksik etmeyin.

 

Kızıl ve bakır tonları

 

Açık renk saçlar için yumuşak şeftali tonlarında, koyu kızıl ve bakır tonları için daha belirgin şeftali tonlarında makyaj uygundur.

 

Kumral tonlar

 

Yumuşak bir ifade için kumral tonları tercih edebilirsiniz. Kumral tonlar cildi aydınlatır, pastel veya nude makyaj ile tamamladığınızda masum ifadenizle dikkat çekeceğinizden emin olabilirsiniz.

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir