Ünlü İsimlerin Güzellik Sırları

Dünyaca ünlü isimlerin güzellik ve bakım sırları kadınlar tarafından her zaman merak edilmiştir. Kamera karşısında pürüzsüz görünen ciltleri ile dikkat çeken ünlü isimlerin güzellik ve bakım sırlarını sizin için araştırdık. İşte güzellikleri ile dikkat çeken ünlülerin bakım sırları

Kirsten Dunst

Kirsten Dunst ile ilgili görsel sonucu

Pürüzsüz teni ve güzelliği ile dikkat çeken ünlü yıldız Kirsten Dunst, parlak cildinin sırrını düzenli nemlendirmeye bağlıyor. Düzenli nemlendirmenin yanı sıra güneşten koruyucu ürünleri kullanmaya da dikkat eden ünlü oyuncu ayrıca günde iki kez cildini temizlediğini ve bu sayede cildinin her zaman sağlıklı ve parlak gözüktüğünü de ifade ediyor.

Beyonce

beyonce ile ilgili görsel sonucu

Dünyaca ünlü sanatçı Beyonce, cildini düzenli olarak nemlendirmenin güzellik ritüelindeki en önemli adım olduğunu ifade ediyor.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow ile ilgili görsel sonucu

Ünlü Hollywood yıldızı Gwyneth Paltrow’un sarı ve bakımlı saçlarının sırrı düzenli olarak kabak lifiyle taramaktır.

Kate Hudson

Kate Hudson ile ilgili görsel sonucu

Pürüzsüz ve duru cildi ile tanınan Kate Hudson, güzellik sırrını düzenli olarak yaptığı buz kompresine borçlu.

Julia Roberts

Julia Roberts ile ilgili görsel sonucu

Gülüşü ve sağlıkla parlayan cildi ile tanınan ünlü oyuncu Julia Roberts el bakımına en çok dikkat eden isimlerden birisi. Ünlü oyuncu ellerini rutin olarak zeytinyağı ile ovarak nemlendiriyor.

Megan Fox

Megan Fox ile ilgili görsel sonucu

Fiziği ve cildinin güzelliği ile tanınan ünlü isim Megan Fox, cilt güzelliğinin sırrını elma sirkesine borçlu olduğunu belirtiyor.

Cameron Diaz

Cameron Diaz ile ilgili görsel sonucu

Sağlıklı ve parlak cildi ile tanınan ünlü isimlerden birisi olan Cameron Diaz, cildine süt tozu ile peeling yaptığını ifade ediyor.

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir