B

Bol Paça Pantolon Nasıl Kombine Edilir?

70’lerde ortaya çıkmış olan ve yenilenmesiyle Flare Jean olarak bilinen bol paça pantolonlar kadınların vazgeçilmezi arasında yerlerini almış bulunmaktadırlar. Peki bol paça pantolonlar en güzel nasıl kombinlenir?

  • Klasik ya da spor tarz istediğiniz şekilde birleşim yapabilirsiniz. Desensiz ve açık olmayan tonlar bizim önerimiz olacaktır. Flare jean alacağınız zaman bel ve üst kısmının üzerinize oturmasına dikkat ediniz. Aksi taktirde daha kilolu görünebilirsiniz ve bunu pek isteyeceğinizi sanmıyoruz. Cep kısmı içeride olanları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Basenleriniz daha küçük gösterecektir. Boyunuz uzun ise kısa paça bileklerinizi daha güzel gösterecek kısa boyluysanız uzun paça tercihi daha doğru olacak.
flare jean kimlere yakışır
FLARE JEAN KİMLERE YAKIŞIR
  • Üzerinize açık renk bir gömlek, kombininize uygun bir kemer ve güzel bir kaban ile şık klasik bir birleşime elde etmiş olacaksınız.
  • Yine aynı şeklide t-shirt veya göbeği açık bir t-shirt ile şık spor bir kombin elde etmiş olacaksınız.
bol paça pantolon nasıl kombinlenir tesettür

Bol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir?

  • Gündelik bir zamandaFlare jean kullanmak sizi rahat hissettirecektir. Fakat flare jean yeterince bol olduğu için üzerine seçeceğiniz bol bir t-shirt ya da herhangi bir bol ürün vücut hatlarınızı görünmez kılacaktır.
  • Flare jeanler, giyen kişiyi daha uzun göstermektedir. Ama uzun boya sahip değilseniz topuklu ayakkabı tercih etmeniz sizi uzun gösterecektir. Boyunuzun uzunluğunu yeterli buluyorsanız babet veya sandalet tarzı ayakkabılar şık bir görüntü yaracaktır.
bol paça pantolon kimlere yakışır
BOL PAÇA PANTOLON KİMLERE YAKIŞIR
  • Kısa boylu iseniz sandalet ve babet tercihi sizi olduğunuzdan kısa ve hantal gösterecektir. Bundan dolayı pantolon alacağınız zaman paça boyunu altına kullanacağınız ayakkabıya göre ayarlamanız daha doğru olacaktır. Paça boyu ayakkabıyı kapatacak şekilde tercihe edilmelidir. Paçanın uzunluğundan dolayı ayakkabınız çok az görünecektir bunun için çok güzel olan bir ayakkabı yerine ayaklarınızı rahat ettirecek kaba görünmeyen bir tercih yapabilirsiniz. Havaların soğuduğu ve soğuk olan dönemlerde fazla kalın olmayan topuklara sahip botlar tercih edilebilir yaz aylarında hafif topuklu ayakkabılar tercih etmeniz ideal olacaktır.
  • Fazla şatafatlı gösterişli aksesuarlardan uzak durulması daha doğru olacak ve asil bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda gönül rahatlığı ile kombinlerinizi yapabilirsiniz.
bol paça pantolon kimler giymeli

 

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir