T

Türk Kahvesi ile Kilolara Veda Edin

Türk kültürünün olmazsa olmazlarından birisidir Türk kahvesi. Eskilerin kahvaltıdan sonra güne başlamak dediği, diğer adıyla “Bismillah” demektir. Bizler bugün kahvenin kültürel boyutundan çok kadınları ilgilendiren kısmından bahsedeceğiz. Türk kahvesi cilde iyi gelir mi? Türk kahvesi ile kilolarından nasıl kurtulabileceğinizi merak ediyorsanız buyurun devam edelim.

Öncelikle zihne ve çalışma rutine destek verir. Bununla birlikte enerji verme konusunda fazlasıyla destektir.  Buradaki püf nokta ise “şekersiz” tüketmek. Çünkü farkında olmadan şekerli olarak tükettiğiniz kahve size 1 yılda 4 kilo aldırabilir.

 

Türk kahvesi sayesinde yavaş ve sağlıklı kilo vermek mümkün. Bunun için her sabah bir su bardağı ılık sudan sonra hafif bir kahvaltı yapmalısınız. Eğer diyette iseniz rutininizi bozmayın. Ardından ara öğün olarak bit parça bitter çikolata eşliğinde Türk kahvesi tüketin. Düzenli olarak tükettiğiniz kahve ile 1. Aydan sonra kilo verdiğinizi ve sporla desteklerseniz sıkılaştığınızı gözlemleyeceksiniz.

Günde 8 saat etkisini gösteren Türk kahvesi sayesinde gün boyu enerjik ve tok kalmanız büyük bir olasılık. Bununla beraber tükettiğiniz kahvenin telvesini bal ile harmanlayıp yüzünüze ve selülitli bölgelerinize peeling yapabilirsiniz.

 

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir