H

HAFTA SONU İÇİN 6 KEYİFLİ ÖNERİMİZ VAR!

Yaşasın, bugün Cuma! Hafta sonuna keyif katacak önerilerle kendinizi mutlu etmeye hazır mısınız?

  • Yeni samimi semtleri ziyaret edin

Yaşadığınız şehirdeki küçük semtlere gittiniz mi? İstanbul’un Kuzguncuk mahallesini biz çok seviyoruz. Bir cadde üzerinde sıcacık kahveler, fırınlar, sanat atölyeleri var. Damak zevkinize düşkünseniz, en iyi dönerlerden birini Kuzguncuk’da yiyebilirsiniz. Gitmişken, tarihi bir köşk olan Zahir Restorant’ın terasında bol köpüklü Türk kahvesi içmenizi tavsiye ederiz.

Ankara’da, İzmir’de, Balıkesir’de benzer semtler mutlaka vardır, yaşadığınız şehirde turist olun ve yeni samimi semtleri ziyaret edin.

  • İyilik yapın ve iyilik bulun

Kimsenin size iyi davranmadığını, hayatın acımasız olduğunu düşündüğünüz zamanlar olabilir. Peki, siz başkalarına hangi iyilikleri yapıyor ve kimleri mutlu ediyorsunuz? 10 liraya bir kahve içmek yerine bir öğrenciye maddi yardımda bulunmayı denediniz mi? Sokak hayvanları bir bardak suya, bir kap yemeğe muhtaç; hiç onlarla ilgilendiniz mi? Merhametli olursanız, merhamet görürsünüz. İyilik yaparsanız, iyilik bulursunuz.

kadin-cicek-guzel

  • Sonbaharın tazeliğini hissedin

Soğuk kış günleri yaklaşıyor, son güneşli günlerin tadını çıkarın. Zorlu günlerden geçen ülkemizde biraz nefes almak, tazelenmeye ihtiyacımız var, öyle değil mi? Hafta sonu keyifli bir yürüyüş yapmak için spor ayakkabınızı giyin, telefonunuza sevdiğiniz şarkıları yükleyin, tek başına veya sevdiklerinizle saatlerce yürüyün.

CategoriesGenel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir